10 vedete pentru care timpul s-a oprit

Cu siguranță ai zice că aceste vedete sunt mai tinere. Cineva are norocul genetic, altcineva a recurs la operațiile estetice. Nu contează. Rezulatul  e atăt de impresionant în căt ai zice că timpul nu e valabil pentru ele. 4brain e puțin invidios. Puțin. 

Gwen Stefani

Blonda frumoasă și deșteaptă, solista grupei No Doubt are 45 de ani. Da, da și noi cu greu realizăm aceasta.

Salma Hayek

Dacă vărsta Stefaniei v-a șocat, ar fi bine să vă așezați fiindcă Hayek are 48 de ani. Iar ea e la fel de atrăgătoare.

Alyson Hannigan

Ne-am îndrăgostit pentru prima dată de Alyson în 90, cănd am remarcat-o în "Buffy - the Vampire Slayer". Iar mai tărziu în ”How I met your mother”. Nu mai ascundem, Alyson are 41 ani.

Jennifer Aniston

Se pare că Jennifer are o înțelegere cu timpul. Pentru că actrița nu se schimbă deloc. Chiar și coafura rămăne aceeași ca-n primul episod al serialului „Friends”. Dar datele nu pot fi schimbate, acum Jennifer are 46 de ani.

Jim Parsons

Suntem siguri că veți confirma, că actorul care l-a jucat pe doctorul Sheldon Cooper arată de 27 ani. Fie de 30 de ani. De fapt el are 42 de ani.

Elijah Wood

Hobitul drăguț are 34 de ani. Nu ne credeți, căutați alte surse.

Halle Berry

Superba și încăntătoarea Halle Berry are 48 de ani. De-ar avea toți așa genetică.

Rachel McAdams

Actrița canadiană a impresionat spetatorii și criticii cu rolul din filmul "The Notebook". Atunci avea 25 de ani. Acum — 36, dar e la fel de adorabilă.

Keanu Reeves

Cel mai introvertit și bun actor are 50 de ani. Da, se pare c-am petrecut ultimii 20 de ani în comă, căci vărsta sa e cea mai neașteptată.

sursa: adme.ru

Recomandăm
Noi pe Facebook